Prekių krepšelis
Iš viso: 0,00 €

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apie mus

 

  Plėtros vadovas TOMAS                                            Kūrybos vadovas INGA                           Žaislų testuotoja  SMILTĖ

   el.p: td@decosinto.dk                                              el.p: info@decosinto.lt

   Mob. t. +370 699 15551    

 

DECOSINTO - jauna ir kūrybinga kompanija. Mes su meile Jums ir Jūsų vaikams parinkome geriausius ir kokybiškiausius žaislus, baldus, namų tekstilės gaminius, interjero detales.

DECOSINTO - elektroninė parduotuvė jungianti geriausių Baltijos šalių baldų, namų tekstilės, žaislų gamintojų patirtį bei tradicijas ir novatoriškus jaunųjų dizainerių produktus, kurių ne vienas jau pelnė tarptautinį dizano apdovanojimą.

DECOSINTO - greitis ir išskirtinis dėmesys klientui. Mūsų elektroninėje parduotuvėje prekiaujame ne tik standartiniu asortimentu. Mes pasiruošę pagaminti ir jūsų pageidaujamų dydžių individualius užsakymus. Jums tiesiog reikia susisiekti: info@decosinto.lt ir Jūs nustebsite, kaip greitai rasime Jums naudingą sprendimą.

DECOSINTO – ieškantys. Mes nuolat stebime aplinką ir daiktus, kuriuos naudojme kiekvieną dieną, kad Jums siūlomi daiktai būtų paprasti, įdomūs ir unikalūs.

DECOSINTO – įkvepiantys svajoti. Padedame sukurti gražesnį pasaulį Jums ir Jūsų vaikams: nuostabų, šiltą, unikalų, įkvepiantį kitus. O tai labai daug!

DECOSINTO - įkvėpti gamtos. Mums patinka natūralios medžiagos, rankų darbo produktai ir nepriekaištinga kokybė.

Kviečiame patogiai įsitaisyti ir išsirinkti Jums patikusias prekes. 

Tikimės, kad DECOSINTO rasite tai, ko ieškojote, o dar geriau – tai, ko nė neįsivaizdavote egzistuojant!

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, norite pasidalyti mintimis, parašykite mums: info@decosinto.lt

 

Su didžiausiais linkėjimais,
DECOSINTO įkūrėjai

TOMAS ir INGA

APDOVANOJIMAI:

DECOSINTO.LT lininių paplūdimio rankšluosčių kolekcijai „Spalvos“ kasmet Lietuvoje vykstančiuose“Gero dizaino“ apdovanojimuose įteiktas Lietuvos dizaino „Geras dizainas“ diplomas. Visus 2015 metų "Geras dizainas" nugalėtojus rasite čia: http://www.dizainoprizas.lt/2015-diplomai.html

 Įmonės rekvizitai:

UAB “SINTO IDĖJOS”
Reg. adresas: Palangos m. S. Nėries g. 37-29, Lietuva
Įmonės k.: 303090098, PVM kodas: LT100008961914
IBAN: LT957400043842023810
Bankas: DANSKE BANKAS

Tel.: +370 699 15551 Tomas Diržininkas

td@decosinto.dk 
www.decosinto.lt